ordinační doba rady pacientům úvodní strana

MUDr. Jaromír Kolařík, praktický lékař pro dospělé

Hodonice, ulice Obecní 404, 671 25

Telefon 515 234 420

Aktuálně:  8.2. - 22.2. ordinuje MUDr. Barbora Valečková. Jen dopoledne, do 12 hodin.

Očkujeme proti klíšťové encefalitidě. Toto očkování platí zdravotní pojišťovny lidem nad 50 let.


V poslední době se mě lidé často ptají, jestli nebudu končit s lékařskou praxí a jestli nezůstanou bez lékaře. Nic takového neplánuji, do důchodu mám ještě tři roky. Většina lékařů, pokud jsou zdraví, pracuje ještě několik let v důchodovém věku. Později plánuje ordinaci po mě převzít moje dcera, MUDr. Barbora Valečková. Má plnou kvalifikaci pro výkon práce praktického lékaře. Absolvovala  všechny potřebné stáže v nemocnicích i v ambulancích. Úspěšně složila atestační zkoušku v oboru všeobecné lékařství. Dál se průběžně vzdělává, má aktuální diplom celoživotního vzdělávání ČLK a nyní již opět pracuje po rodičovské dovolené.

Pokud máte infekci dýchacích cest, přijďte prosím s nasazeným respirátorem.
 

Na vyšetření objednáváme, abyste nemuseli dlouho sedět v čekárně. Objednací doby se snažíme dodržet. Akutní případy ošetříme i bez objednání. Telefonujte.
Pokud máte příznaky infekce (teploty, kašel, rýmu, bolesti v krku, bolesti svalů, ztrátu chuti a čichu, průjem), řekněte nám to již při objednání. Nepřicházejte s příznaky infekce do čekárny bez předchozí domluvy.  Pacienti s infekcí přicházejí dveřmi z chodby.

Pokud se nedovoláte napoprvé, zkuste to opakovaně. Telefonátů je hodně, ale snažíme se to zvládat. Některé problémy vyřešíme i po telefonu. 

Informace budu aktualizovat, pokud se změní situace. 

Zajímavé odkazy:

internetové stránky obce Hodonice internetové stránky obce Tasovice,  mapy ČR,  nemocnice Znojmo