ordinační doba rady pacientům úvodní strana

MUDr. Jaromír Kolařík, praktický lékař pro dospělé

Hodonice, ulice Obecní 404, 671 25

Telefon 515 234 420
Aktuálně: V poslední době se mě lidé často ptají, jestli nebudu končit s lékařskou praxí a jestli nezůstanou bez lékaře. Nic takového neplánuji, do důchodu mám ještě přes tři roky. Většina lékařů, pokud jsou zdraví, pracuje ještě několik let v důchodovém věku. Později plánuje ordinaci po mě převzít moje dcera, MUDr. Valečková. Má plnou kvalifikaci pro výkon práce praktického lékaře. Absolvovala  všechny potřebné stáže v nemocnicích i v ambulancích. Úspěšně složila atestační zkoušku v oboru všeobecné lékařství. Dál se průběžně vzdělává a nyní je na mateřské dovolené.


Covid 19, pravidla pro karantény a izolace:  Ministerstvo a hygiena rozhodli, že nemocné s příznaky řeší lékař (vyšetření, léčba, testování a nařízení izolace) a kontakty bez příznaků hygiena (včetně vystavení karantény a žádanek na testy).

Očkuji proti COVID-19. Nyní mám očkovací látku firmy Pfizer. Přeočkování třetí dávkou i očkování dosud neočkovaných. Můžete si objednat termín.

Ještě mám pár kusů očkovacích látek proti chřipce. Pokud máte o očkování zájem, objednejte se, prosím.

 


Na vyšetření objednáváme na celou ordinační dobu. Telefonujte.
Pokud máte příznaky infekce (teploty, kašel, rýmu, bolesti v krku, bolesti svalů, ztrátu chuti a čichu, průjem), řekněte nám to již při objednání. Nepřicházejte s příznaky infekce do čekárny bez předchozí domluvy.  Pacienti s infekcí přicházejí dveřmi z chodby.

Pokud se nedovoláte napoprvé, zkuste to opakovaně. Telefonátů je hodně, ale snažíme se to zvládat. Některé problémy vyřešíme i po telefonu. 

Informace budu aktualizovat, pokud se změní situace. 

Zajímavé odkazy:

internetové stránky obce Hodonice internetové stránky obce Tasovice,  mapy ČR,  nemocnice Znojmo