ordinační doba rady pacientům úvodní strana

MUDr. Jaromír Kolařík, praktický lékař pro dospělé

Hodonice, ulice Obecní 404, 671 25

Telefon 515 234 420
Aktuálně: 17.11.2021 Hodonice a Tasovice mají několikanásobně více případů covid-19 na počet obyvatel než je celostátní průměr. Denně mně přichází do ordinace navíc desítky pacientů s akutním onemocněním (covid-19 a také další nemoci). Objednací doby už se nedají dodržet.  Snad se to brzy zlepší.

13.11.2021 Za poslední 2 týdny se mnohonásobně zvýšil počet případů covid-19 v Hodonicích a v Tasovicích. Ministerstvo a odborné komise už nedoporučují řešit pracovní neschopnost a izolace po telefonu. Proto je teď v ordinaci navíc (mimo objednaných) mnoho pacientů s infekcí (covid-19 a ostatní infekce). Snažíme se, aby infekční pacienti nebyli v čekárně. Přicházejí dveřmi přímo z chodby. Proto se taky protahují čekací a objednací doby. Ošetřit dvě fronty nemocných trvá déle. Prosím o trpělivost.

Ministerstvo a hygiena rozhodli, že nemocné s příznaky řeší lékař (vyšetření, léčba, testování a nařízení izolace) a kontakty bez příznaků hygiena (včetně vystavení karantény a žádanek na testy).

Očkuji proti COVID-19. Nyní mám očkovací látku firmy Pfizer. Přeočkování třetí dávkou i očkování dosud neočkovaných. Můžete si objednat termín.

Ještě mám několik kusů očkovacích látek proti chřipce. Pokud máte o očkování zájem, objednejte se, prosím.

 


Na vyšetření objednáváme na celou ordinační dobu. Telefonujte.
Pokud máte příznaky infekce (teploty, kašel, rýmu, bolesti v krku, bolesti svalů, ztrátu chuti a čichu, průjem), řekněte nám to již při objednání. Rozhodně nepřicházejte s příznaky infekce do čekárny bez předchozí domluvy. 

Pokud se nedovoláte napoprvé, zkuste to opakovaně. Telefonátů je hodně, ale snažíme se to zvládat. Některé problémy vyřešíme i po telefonu. 

Informace budu aktualizovat, pokud se změní situace. 

Zajímavé odkazy:

internetové stránky obce Hodonice internetové stránky obce Tasovice,  mapy ČR,  nemocnice Znojmo